Lion Fitness nowym partnerem Biegaj z Dymkiem!

Od prawie 3 lat dzielę się z Wami i moją ekipą swoim doświadczeniem i wiedzą na temat treningu biegacza. W tym czasie często korzystałem z pomocy innych specjalistów w zakresie m.in.: rehabilitacji, treningu funkcjonalnego itp. Każdy, nawet najbardziej początkujący biegacz wie, że na wynik składa się wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednia dieta. Jeżeli wyścigowe auto zatankujemy słabym paliwem, kierowca nie wydusi ze swojej maszyny maksimum możliwości.  To samo dotyczy się odżywania biegacza. Możesz trenować dobrze, ale żeby startować szybko, musisz się także świadomie odżywiać.

Żeby podwyższyć zakres i poziom oferowanej przeze mnie oferty trenerskiej przedstawiam Wam nowego partnera projektu „Biegaj z Dymkiem” – LION FITNESS.

lion_logo_final__pion

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line, oferująca wsparcie dietetyczne i aktywność fizyczną dla swoich użytkowników. Zaawansowany system połączony z indywidualnym wsparciem pozwala dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i diety, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki pomocy Lionfitness.pl schudło już ponad 50.000 osób!

Zapraszam do odwiedzenia strony mojego nowego partnera www.lionfitness.pl

stronaoraz jego profilu na Facebook.

Wkrótce więcej szczegółów na temat  naszej współpracy.

Jeszcze w tym tygodniu na mojej stronie pojawi się dwuetapowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Lion Fitness.  Bądźcie czujni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *